Wirtualne biuro zasady funkcjonowania. Ile kosztuje?
16234
post-template-default,single,single-post,postid-16234,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-16371

Wirtualne biuro – zasady funkcjonowania

wirtualne-biuro-zasady

Wirtualne biuro – zasady funkcjonowania

Liczba przedsiębiorców, którzy decydują się na usługi wirtualnego biura wzrasta z roku na rok. Funkcjonowanie wirtualnego biura to długa lista korzyści, która przyciąga nie tylko dużych graczy, ale również wszystkie osoby, które dopiero rozpoczynają swoją działalność.

Co ich przekonuje? Cena, niskie koszty utrzymania działalności czy oszczędność czasu (trzeba już chodzić na pocztę po listy).

Czym zajmuje się wirtualne biuro?

Wirtualne biuro nie jest tylko udostępnieniem adresu dla firmy. Do głównych usług należy również możliwość skanowania i odbierania korespondencji przez pracowników wirtualnego biura. Już tego samego dnia otrzymujesz informację na temat otrzymanej korespondencji, dzięki czemu nie tracisz czasu na stanie w kolejkach na poczcie czy w urzędzie. Dodatkowo masz możliwość wynajmu sali konferencyjnej z pięknym widokiem na morze. Sala może się przydać do spotkań z kontrahentami, do burzy mózgów Waszego zespołu, a nawet do nakręcenia reklamy (tak, takie przypadki już miały miejsce wśród naszych klientów).

Jak rozpocząć współpracę z wirtualnym biurem?

Wystarczy, aby udać się do TRITUM Business Park przy al. Zwycięstwa 235/18 w gdyńskim Orłowie (blisko stąd do przystanku autobusowego i Szybkiej Kolei Miejskiej). Nasz pracownik pomoże wybrać najlepszą dla Ciebie umowę i gotowe! Jeszcze tylko podpisanie umowy i nasza współpraca jest już rozpoczęta. Zapraszamy!