FAQ

Najczęściej zadawane pytania.

Pytania i odpowiedzi

To usługa, dzięki której:

 • zarejestrujesz swoją firmę pod prestiżowym adresem bez konieczności wynajmu biura.
 • odbierzesz korespondencję firmową w dogodnym terminie.
 • otrzymasz skany listów – jeszcze tego samego dnia na Twojej poczcie e-mail.
 • będziesz prowadzić spotkania biznesowe w sali konferecyjnej z widokiem na morze z dostępem do wifi, rzutnika, projektora i TV.
 • otrzymasz prestiżowy adres (biurowce Tritum Business Park w Orłowie), który podasz na wizytówkach, stronie www. To znacznie bezpieczniejsze niż rejestrowanie firmy na adres domowy.

To rozwiązanie dobre, jeśli:

 • chcesz założyć firmę – przy rejestracji podasz adres biura, nie muszą płacić
  za wynajem, ani udostępniać adresu domowego. Na początku działalności dużym wyzwaniem są sprawy finansowo-podatkowe – nasze księgowe chętnie pomogą, zobacz zakładkę Cennik.
 • masz firmę – znacznie obniżysz koszty rezygnując z wynajmu lokal. Nie będziesz się martwić odbiorem korespondencji – tym zajmie się nasz sekretariat.
 • planujesz podbić rynek w innym regionie – prowadzisz firmę w Zakopanem, Pile albo w Łowiczu? Pierwszym krokiem do rozwinięcia firmy w Trójmieście jest prestiżowy adres i sala konferencyjna na spotkania z kontrahentami – to wszystko Ci udostępnimy. Zobacz: Cennik i Sala konferencyjna.
 • chcesz się skupić na biznesie i nie masz czasu na „sprawy papierkowe”? Chętnie Cię wyręczymy w: odbieraniu, skanowaniu i wysyłaniu listów oraz przechowywaniu korespondencji.
 • chcesz pracować zdalnie np. Jak programista, grafik czy bloger ale nie chcesz rejestrować firmy na adres domowy.
 • często wyjeżdżasz i nie masz czasu

Al. Zwycięstwa 241/13, 81-521 Gdynia.

Adres będzie Ci służyć do rejestracji i korespondencji oraz do umieszczenia na materiałach firmowych. Podasz go w ZUS, US i innych urzędach, na stronach internetowych, na pieczątkach i wizytówkach oraz w reklamach i na gadżetach firmowych.

Tak, jest legalne. To nowoczesna forma prowadzenia firmy. Przy rejestracji firmy, we wniosku CEIDG podasz adres wirtualnego biura. Dokumenty i listy wszystkich przedsiębiorców przechowujemy w specjalnym archiwum.

Wirtualne biura podlegają kontrolom urzędów skarbowych, nasza działalność jest zgodna z polskim prawem.

Gdy listonosz przyniesie nam Twoją korespondencję od razu napiszemy Ci e-mail, w którym podamy nadawcę listu. Na Twoją prośbę prześlemy Ci mailem skan listu. Możesz odebrać listy w naszym biurze w Gdyni (Al. Zwycięstwa 241/13). Nie masz czasu odebrać? Żaden problem. Raz w miesiącu wysyłamy wszystkie listy za pośrednictwem poczty lub kuriera.

Bez obaw! O każdej nowej korespondencji informujemy Cię mailowo jeszcze tego samego dnia. Od razu dowiesz się, od kogo pochodzi list. Na Twoją prośbę zeskanujemy list i wyślemy Ci mailem. Korespondencje będziemy przechowywać w specjalnym segregatorze, wręczymy Ci listy, gdy pojawisz się w biurze.

Płacisz za miesiąc z góry. Fakturę prześlemy na Twój adres e-mail. Na przelew masz 7 dni roboczych.

Nie, na drugą i kolejną Twoją firmę otrzymujesz zniżkę aż -50%.

Sale konferencyjne (w tym jedna z widokiem na morze) znajdą się na terenie wirtualnego biura w Gdyni przy Al. Zwycięstwa 241 i 235. Tutaj możesz umówić się na spotkanie biznesowe, zrobić zebranie ze swoimi współpracownikami czy po prostu w spokoju popracować. Do sali możesz też zamówić catering: kawę, herbatę czy dzbanek wody. Więcej informacji w zakładce: Cennik.

55 zł netto za godzinę. Dodatkowo, co jakiś czas pojawiają się promocje 🙂 Więcej informacji w zakładce: Cennik.

Wybierając wirtualne biuro otrzymujesz dostęp do programu TTFirma, który służy do wystawiania faktur. Każdego miesiąca za darmo możesz wystawić 10 faktur. Jeśli wystawiasz dużo więcej – za dodatkowe 4 zł netto wystawisz faktury bez ograniczeń.

Umowę podpiszesz w naszym biurze w Gdyni przy Al. Zwycięstwa 241/13. Możesz także przyjść wcześniej, aby porozmawiać z nami, zobaczyć salę konferencyjną i sekretariat.

Możesz mieć i wirtualne biuro i jednocześnie wynajmować lokal na terenie Tritum Business Park w Gdyni. Więcej informacji w zakładce: Biura do wynajęcia.

Jak najbardziej! Zespół naszych księgowych dba o rozliczenia wielu firm – pomożemy i Tobie. Przy okazji zajrzyj na bloga, który prowadzą Panie Księgowe z naszego biura: www.blogksiegowy.pl

Wirtualne biuro znajduje się w pobliżu głównej aterii komunikacyjnej Trójmiasta – przy Al. Zwycięstwa. Przy Tritum Business Park znajduje się darmowy parking i stąd odjeżdzają też autobusy do Sopotu i kilku dzielnic Gdyni. 400 metrów od biura znajduje się przystanek Szybkiej Kolejki Miejskiej.

Nie tylko szybko dotrzesz na miejsce, ale będziesz mógł przeprowadzić rozmowę z kontrahentem w naszych salach konferencyjnych albo na polu golfowym, na molo czy w hiszpańskiej restauracji „Espléndidos”.