TRITUM Office

Tritum Business Park to kompleks budynków biurowych, mieszczących się w najbardziej prestiżowej, nadmorskiej dzielnicy Gdyni.

To także pierwsza tego typu inwestycja zlokalizowana przy najważniejszym szlaku komunikacyjnym Trójmiasta, jakim jest Aleja Zwycięstwa. Położenie inwestycji zapewni idealną lokalizację, która umożliwia dogodny dojazd do Sopotu, śródmieścia Gdyni, gdańskiej starówki, czy na lotnisko.

Tritum Business Park – wyjątkowe centrum biznesu w Orłowie. Prestiżowa lokalizacja, najwyższa jakość wykończenia.

Kompleks biurowy TRITUM Business Park Nowe Orłowo oferuje biura do wynajęcia w wyjątkowej lokalizacji, tuż przy głównej drodze łączącej Trójmiasto.

Najwyższy standard wykończenia, a także szeroka oferta usług dodatkowych (m.in. recepcja i sale konferencyjne) zapewnią Twoim pracownikom komfort pracy.

Jeśli chcą Państwo spotkać się z klientem w biurze, można zdecydować się na jednorazowe wynajęcie sali konferencyjnej – z obsługą sekretariatu, rzutnikiem, Apple TV i tarasem widokowym.

Komfort najemcom i ich Klientom zapewnią zewnętrzne miejsca parkingowe, a także hala garażowa.

Sąsiedztwo ekskluzywnego centrum handlowego Klif, jak również różnorodny wybór innych placówek handlowych czy restauracji zapewnią idealne warunki do prowadzenia Twojego biznesu.

TRITUM Office

Zapytaj o wolną powierzchnie -Zapraszamy do kontaktu


Lokale do wynajęcia o powierzchni od 8 m² - 24,3 m² zlokalizowane na III piętrze w budynku TRITUM Business Park. Przy budynkiem ogólnodostępny parking dla klientów. W sąsiedztwie zabudowa komercyjna (sklepy, biura, restauracje, usługi) i mieszkaniowa. Przystanek ZKM 20 m od budynku, stacja SKM oddalona zaledwie 5 minutowym spacerem.

W częściach wspólnych dostęp do toalet, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Winda w budynku.

W inwestycji znajduje się hala garażowa z miejscami postojowymi. Możliwość wynajmu miejsc parkingowych.

KONTAKT: +48 533 362 288

NAVY Office

Lokale już od 8m2


W budynku przy alei Zwycięstwa 235 w Gdyni powstało 14 nowych lokali od 8 do 35m2.

Wszystkie pomieszczenia i strefa recepcyjna wykończone z dbałością o każdy detal. Cały wystrój sekretariatu emanuje ciepłem, naturalnością i elegancją. Bezpieczeństwo wynajmującym zapewnia system alarmowy oraz kontrola dostępu do pomieszczeń.

Cena najmu lokalu – 70 zł netto m² Usługi podstawowe obsługi biura – 79 zł netto m²

Wyposażenie biur

+48 782 111 888

Zdzwoń i dowiedz się więcej o możliwości wynajęcia małego biura.