FAQ - TTBiuro - Wirtualne Biuro w Gdyni
15876
page-template-default,page,page-id-15876,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-16371

FAQ

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

 

Czym jest wirtualne biuro?

 

To usługa, dzięki której:

 • zarejestrujesz swoją firmę pod prestiżowym adresem bez konieczności wynajmu biura.
 • odbierzesz korespondencję firmową w dogodnym terminie, a nie w standardowych godzinach otwarcia poczty.
 • otrzymasz skany listów – jeszcze tego samego dnia na Twojej poczcie e-mail.
 • będziesz prowadzić spotkania biznesowe w sali konfercyjnej z widokiem na morze z dostępem do wifi, rzutnika, projektora i TV.
 • otrzymasz prestiżowy adres (biurowce Tritum Business Park w Orłowie), który podasz na wizytówkach, stronie www. To znacznie bezpieczniejsze niż rejestrowanie firmy na adres domowy.

 

Kiedy warto skorzystać z wirtualnego biura?

 

To rozwiązanie dobre, jeśli:

 • chcesz założyć firmę – przy rejestracji podasz adres biura, nie muszą płacić
  za wynajem, ani udostępniać adresu domowego. Na początku działalności dużym wyzwaniem są sprawy finansowo-podatkowe – nasze księgowe chętnie pomogą, zobacz zakładkę Cennik.
 • masz firmę – znacznie obniżysz koszty rezygnując z wynajmu lokal. Nie będziesz się martwić odbiorem korespondencji – tym zajmie się nasz sekretariat.
 • planujesz podbić rynek w innym regionie – prowadzisz firmę w Zakopanem, Pile albo w Łowiczu? Pierwszym krokiem do rozwinięcia firmy w Trójmieście jest prestiżowy adres i sala konferencyjna na spotkania z kontrahentami – to wszystko Ci udostępnimy. Zobacz: Cennik i Sala konferencyjna.
 • chcesz się skupić na biznesie i nie masz czasu na „sprawy papierkowe”? Chętnie Cię wyręczymy w: odbieraniu, skanowaniu i wysyłaniu listów oraz przechowywaniu korespondencji.
 • chcesz pracować zdalnie np. Jak programista, grafik czy bloger ale nie chcesz rejestrować firmy na adres domowy.
 • często wyjeżdżasz i nie masz czasu

 

Jaki adres będzie miała moja firma?

 

Al. Zwycięstwa 241/13, 81-521 Gdynia.

 

Gdzie mogę posługiwać się tym adresem?

 

Adres będzie Ci służyć do rejestracji i korespondencji oraz do umieszczenia na materiałach firmowych. Podasz go w ZUS, US i innych urzędach, na stronach internetowych, na pieczątkach i wizytówkach oraz w reklamach i na gadżetach firmowych.

 

Czy wirtualne biuro jest legalne?

 

Tak, jest legalne. To nowoczesna forma prowadzenia firmy. Przy rejestracji firmy, we wniosku CEIDG podasz adres wirtualnego biura. Dokumenty i listy wszystkich przedsiębiorców przechowujemy w specjalnym archiwum.

Wirtualne biura podlegają kontrolom urzędów skarbowych, nasza działalność jest zgodna z polskim prawem.

 

Jak się dowiem, że przyszedł do mnie list?

 

Gdy listonosz przyniesie nam Twoją korespondencję od razu napiszemy Ci e-mail, w którym podamy nadawcę listu. Na Twoją prośbę prześlemy Ci mailem skan listu. Możesz odebrać listy w naszym biurze w Gdyni (Al. Zwycięstwa 241/13). Nie masz czasu odebrać? Żaden problem. Raz w miesiącu wysyłamy wszystkie listy za pośrednictwem poczty lub kuriera.

 

Co się stanie z moją korespondencją, gdy wyjadę?

 

Bez obaw! O każdej nowej korespondencji informujemy Cię mailowo jeszcze tego samego dnia. Od razu dowiesz się, od kogo pochodzi list. Na Twoją prośbę zeskanujemy list i wyślemy Ci mailem. Korespondencje będziemy przechowywać w specjalnym segregatorze, wręczymy Ci listy, gdy pojawisz się w biurze.

 

Jak wyglądają płatności?

 

Płacisz za miesiąc z góry. Fakturę prześlemy na Twój adres e-mail. Na przelew masz 7 dni roboczych.

 

Mam kilka firm, czy dla każdej muszę płacić pełną cenę?

 

Nie, na drugą i kolejną Twoją firmę otrzymujesz zniżkę aż -50%.

 

Jak skorzystać z sali konferencyjnej?

 

Sale konferencyjne (w tym jedna z widokiem na morze) znajdą się na terenie wirtualnego biura w Gdyni przy Al. Zwycięstwa 241 i 235. Tutaj możesz umówić się na spotkanie biznesowe, zrobić zebranie ze swoimi współpracownikami czy po prostu w spokoju popracować. Do sali możesz też zamówić catering: kawę, herbatę czy dzbanek wody. Więcej informacji w zakładce: Cennik.

 

Ile kosztuje wynajęcie sali konferencyjnej?

 

55 zł netto za godzinę. Dodatkowo, co jakiś czas pojawiają się promocje 🙂 Więcej informacji w zakładce: Cennik.

 

Co oznacza „dostęp do programu do faktur”, co to za program?

 

Wybierając wirtualne biuro otrzymujesz dostęp do programu TTFirma, który służy do wystawiania faktur. Każdego miesiąca za darmo możesz wystawić 10 faktur. Jeśli wystawiasz dużo więcej – za dodatkowe 4 zł netto wystawisz faktury bez ograniczeń.

 

Gdzie mogę podpisać umowę?

 

Umowę podpiszesz w naszym biurze w Gdyni przy Al. Zwycięstwa 241/13. Możesz także przyjść wcześniej, aby porozmawiać z nami, zobaczyć salę konferencyjną i sekretariat.

 

Potrzebuje nie tylko adresu dla biura, ale też lokalu do wynajęcia. Czy możecie mi coś zaoferować?

 

Możesz mieć i wirtualne biuro i jednocześnie wynajmować lokal na terenie Tritum Business Park w Gdyni. Więcej informacji w zakładce: Biura do wynajęcia.

 

Szukam księgowej do obsługi mojej firmy. Czy możecie mi pomóc?

 

Jak najbardziej! Zespół naszych księgowych dba o rozliczenia wielu firm – pomożemy i Tobie. Przy okazji zajrzyj na bloga, który prowadzą Panie Księgowe z naszego biura: www.blogksiegowy.pl

 

Co ciekawego znajduje się w okolicy i czy warto tutaj rozwijać swój biznes?

 

Wirtualne biuro znajduje się w pobliżu głównej aterii komunikacyjnej Trójmiasta – przy Al. Zwycięstwa. Przy Tritum Business Park znajduje się darmowy parking i stąd odjeżdzają też autobusy do Sopotu i kilku dzielnic Gdyni. 400 metrów od biura znajduje się przystanek Szybkiej Kolejki Miejskiej.

Nie tylko szybko dotrzesz na miejsce, ale będziesz mógł przeprowadzić rozmowę z kontrahentem w naszych salach konferencyjnych albo na polu golfowym, na molo czy w hiszpańskiej restauracji „Espléndidos”.