TRITUM Office

Nowe Orłowo to kompleks budynków biurowych, mieszczących się w najbardziej prestiżowej, nadmorskiej dzielnicy Gdyni.

To także pierwsza tego typu inwestycja zlokalizowana przy najważniejszym szlaku komunikacyjnym Trójmiasta, jakim jest aleja Zwycięstwa. Położenie inwestycji zapewni idealną lokalizację, obok której przejeżdża dziennie już ok. 50.000 pojazdów i która umożliwi dogodny dojazd do Sopotu, śródmieścia Gdyni, gdańskiej starówki, czy na lotnisko.

Sąsiedztwo ekskluzywnego centrum handlowego Klif, jak również różnorodny wybór innych placówek handlowych czy restauracji zapewnią idealne warunki do prowadzenia Twojego biznesu.

Komfort najemcom i ich Klientom zapewnią darmowe miejsca parkingowe, a także hala garażowa mogąca pomieścić 100 samochodów.

TRITUM Office

Aktualnie brak wolnych biur!


Lokal do wynajęcia o powierzchni 24,3m2 zlokalizowany na III piętrze w budynku TRITUM Business Park. Przed budynkiem ogólnodostępny parking dla klientów. W sąsiedztwie zabudowa komercyjna (sklepy, biura, usługi) i mieszkaniowa, przystanek ZKM, 300m do SKM.

W częściach wspólnych całodobowa ochrona i dostęp do łazienek i toalet, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

W inwestycji znajduje się hala garażowa z miejscami postojowymi. Możliwość wynajęcia – 250zł netto/miejsce oraz reklamy na dachu budynku.

NAVY Office

Lokale już od 8m2


W budynku przy alei Zwycięstwa 235 w Gdyni powstało 14 nowych lokali od 8 do 35m2.

Wszystkie pomieszczenia i strefa recepcyjna wykończone z dbałością o każdy detal. Cały wystrój sekretariatu emanuje ciepłem, naturalnością i elegancją. Bezpieczeństwo wynajmującym zapewnia system alarmowy oraz kontrola dostępu do pomieszczeń.

Cena najmu lokalu – 70 zł netto m² Usługi podstawowe obsługi biura – 79 zł netto m²

Wyposażenie biur

+48 782 111 888

Zdzwoń i dowiedz się więcej o możliwości wynajęcia małego biura.