Wynajem sali konferencyjnej - TTBiuro - Blog
Spotkanie biznesowe w domu nie brzmi poważnie, a wynajem sali konferencyjnej wydaje się kosztowne. Co zrobić jeśli potrzebujesz małej sali konferencyjnej?
wynajem-sala-konferencyjna-gdynia
16145
post-template-default,single,single-post,postid-16145,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Dlaczego wynajem sali konferencyjnej jest lepszym pomysłem niż organizowanie spotkań w kawiarni?

sala konferencyjna tritum

Dlaczego wynajem sali konferencyjnej jest lepszym pomysłem niż organizowanie spotkań w kawiarni?

Coraz więcej osób wybiera pracę w wolnych zawodach: graficy, programiści, pisarze, blogerzy. Cenią sobie niezależność. Pracują zdalnie i często wybierają wirtualne biuro jako adres rejestrowy dla firmy.

Problem pojawia się wówczas, gdy chcą spotkać się z kontrahentem. Spotkanie biznesowe w domu nie brzmi poważnie, a wynajem sali konferencyjnej wydaje się kosztowne. Jednak na rynku mamy już małe sale konferencyjne do 10 osób, które możemy wynająć nawet na pół godziny. Bez konieczności podpisywania umów, bez stałych kosztów.

Jak wynająć salę konferencyjną?

 

Najpierw przeszukajmy sieć. Zamiast sprawdzać na stronach hoteli, pałaców, centrów konferencyjnych – sprawdźmy ofertę biur: wirtualnych i coworkingowych. Tutaj ceny będą zdecydowanie niższe i łatwiej będzie znaleźć dogodny termin. Średnio za godzinę wynajmu musimy zapłacić ok. 50 zł. Oprócz sali mamy do dyspozycji catering na spotkania biznesowe najczęściej jest to: kawa, herbata, woda, słodycze. Nie trzeba podpisywać umów, na maila dostaje się fakturę. Prosto i szybko.

Wyposażenie sali konferencyjnej

 

W zatłoczonej kawiarni nie ma możliwości wyświetlenia prezentacji. Trudno też omawiać wyniki sprzedażowe firmy, gdy wokół siedzi mnóstwo przypadkowych osób. Jaką przewagę ma sala? Np. sale konferencyjne w Gdyni mają tę przewagę nad resztą Polski, że możemy tu wynająć sale z widokiem na morze. Podczas intensywnego spotkania wystarczy wyjść na taras i po chwili znów można zasiąść do negocjacji czy trudnej rozmowy.

Oprócz tego sala konferencyjna to dostęp rzutnika, projektora, łącze wifi, tablice lub flipcharty, klimatyzacja. Poza tym trudno czytać lub podpisywać umowę na niskim stoliku kawiarnianym. O wiele bardziej komfortowe będzie zasiąść do wygodnego fotela przy szerokim stole w przestronnej, eleganckiej sali konferencyjnej.

Usługi, które oferują wirtualne biura zapewniają bezpieczeństwo i komfort osobom, które pracują zdalnie i traktują swój biznes poważnie.