Dla Twojej firmy zamiast lokalu: Wirtualne biuro Trójmiasto
16227
post-template-default,single,single-post,postid-16227,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-16371

Wirtualne biuro Trójmiasto – dlaczego to dobry wybór?

Wirtualne biuro Trójmiasto – dlaczego to dobry wybór?

Aby rozpocząć działalność gospodarczą bardzo ważnym aspektem jest jej adres. Niestety, początku bardzo kosztowny jest wynajem biura i nie każdy może sobie na to pozwolić ze względów finansowych. Ciekawym rozwiązaniem jest Wirtualne Biuro. To usługa, dzięki której zarejestrujesz swoją firmę bez konieczności wynajmu biura, możesz mieszkać w dowolnym zakątku Polski, a tutaj założyć wirtualne biuro. Odbiór korespondencji także stanie się prostszy – wszystkie listy dostarczone do firmy tego samego dnia w formie skanu przekazywane są na pocztę e-mailową.

Prowadzenie biznesu w Trójmieście jest łatwiejsze

Warto wspomnieć, że trójmiasto sprzyja nowym biznesom, a sprawy związane z urzędami najszybciej „załatwi się” w Gdyni, gdzie mieści się Centrum Przedsiębiorczości. W tym jednym urzędzie przedsiębiorca zarejestruje firmę bez konieczności odwiedzania kilku placówek, znajdujących się w różnych dzielnicach.

Dlaczego Trójmiasto?

Trójmiasto przez cały rok przyciąga do siebie wielu turystów. Lokalizacja nad morzem sprawia, że biznes w sezonie letnim rozkwita najbardziej, a wszystko sprzyja nowym przedsiębiorcom. Centralny Ośrodek Informacji przekazał, że w 2018 roku w Gdańsku działalność rozpoczęły 3633 nowe firmy oraz 1210 podmiotów zarejestrowanych w KRS.

Wirtualne biuro w trójmieście to również konkurencyjne ceny, ze względu na ilość firm oferujących takie usługi. Warto również wspomnieć o lokalizacji i nowoczesnych biurowcach. Nasze Wirtualne Biuro jest bardzo widoczne z drogi – mieści się przy popularnej trasie Al. Zwycięstwa w Gdyni Orłowie. Okolica sprzyja również nadmorskim spacerom i widokom nie do opisania – zatem zapraszamy!