Wirtualne biuro jako siedziba spółki. Realne korzyści - TTBiuro
16194
post-template-default,single,single-post,postid-16194,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Wirtualne biuro jako siedziba spółki. Realne korzyści

Wirtualne biuro jako siedziba spółki. Realne korzyści

Pewnie nie raz zastanawialiście się „wirtualne biuro a siedziba mojej spółki…jakie korzyści będę miał z tego”. Okazuje się, że zalet takiego rozwiązania jest całkiem sporo.

Spółka w domu? A zależy Ci na klientach?

Spółka komandytowa, spółka z o.o. to brzmi poważniej niż jednoosobowa działalność gospodarcza. Również pod względem księgowym prowadzenie spółki wymaga od nas większego zaangażowania.

Warto już od samego początku poważnie myśleć o swoim biznesie i nie rejestrować firmy w domu czy w garażu. Dlaczego? Łatwiej będzie Ci zdobyć klientów, jeśli już od początku wszystko, co wiąże się z Twoją firmą będzie wzbudzać zaufanie. Estetyczne wizytówki, stale aktualizowana strona www, kanały w social mediach – to podstawa. Jednak w dobie map Google, nawigacji w telefonie, potencjalny klient w kilka sekund może sprawdzić siedzibę firmy. I wycofać się ze współpracy jeśli poczuje się zaniepokojony. Uważasz, że to przesada? To zastanów się, czy wybierzesz usługi doradcy podatkowego, księgowego czy specjalisty ds. Public relations, jeśli miałby siedzibę w odległej dzielnicy czy osiedlu o złej sławie.

 

Lokalizacja a reklama na Facebooku – w co inwestować?

Prestiżowa lokalizacja, zadbany budynek, dogodny dojazd i miejsca parkingowe – jeśli zadbasz o te czynniki, masz większe szanse na to, że klienci pojawią się w Twoim biurze. Nie utrudniaj im dostępu do siebie. Reklamy na Instagramie i Facebooku, banery Google Ads – to na pewno nie zaszkodzi, ale bez dobrej lokalizacji trudniej zostać zauważonym

 

Ominiesz kolejki na Poczcie

Zamiast biec na pocztę (bo listonosz znów przyszedł, gdy Cię nie było), możesz otrzymać skany swoich listów na e-mail. Korespondencję otworzy i zeskanuje sekretarka wirtualnego biura. Jeszcze tego samego dnia dostajesz wiadomość o korespondencji.

Nie chcesz, żeby ktokolwiek otwierał i skanował Twoje listy? Możesz poprosić o wysłanie sms lub telefon, gdy przyjdzie list. Sekretariat powie Ci od kogo przyszedł list i odbierzesz go w dogodnym dla Ciebie terminie.

 

Masz jeszcze jakieś pytania dotyczące wirtualnego biura?

Zadzwoń: +48 601 756 688 lub napisz: office@ttfinance.pl