Wirtualne biuro, dlaczego w Gdyni?
16198
post-template-default,single,single-post,postid-16198,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Gdynia – dlaczego właśnie tu warto założyć wirtualne biuro?

wirtualne-biuro-gdynia-orlowo

Gdynia – dlaczego właśnie tu warto założyć wirtualne biuro?

Gdynia to nie tylko piękne i urokliwe miejsce na Pomorzu, ale również odpowiednie miasto do założenia działalności gospodarczej i wirtualnego biura. Jako jedne z nielicznych miast w Polsce ma Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, dzięki temu wszystkie formalności z założeniem własnej firmy załatwimy w jednym miejscu.

Lokalizacja nad morzem sprawia, że biznes w sezonie letnim rozkwita. A co za tym idzie, coraz więcej przedsiębiorców szuka miejsca dla swojej firmy. Z pomocą przychodzi wirtualne biuro, które swoją siedzibę ma w prestiżowej dzielnicy Gdyni – Orłowie w budynku TRITUM Business Park. To usługa, dzięki której zarejestrujesz swoją firmę bez konieczności wynajmu biura, możesz mieszkać w dowolnym zakątku Polski, a tutaj założyć wirtualne biuro. Odbiór korespondencji także stanie się prostszy – wszystkie listy dostarczone do firmy tego samego dnia w formie skanu przekazywane są na pocztę e-mailową.

Stres przed spotkaniem? Spędź chwilę na molo w Orłowie

Gdynia ma dużo do zaoferowania turystom, więc przy okazji odbierania papierowej korespondencji w wirtualnym biurze możemy pójść na spacer. Wspaniałe i urokliwe miejsce z pięknymi widokami na morze, Klif Orłowski – mieści się zaledwie 5 minut od biura. Dla tych, którzy bardziej wolą spędzać czas na zakupach – długą ulica Świętojańską w centrum miasta. Tam znajduje się najwięcej butików głownie z obuwiem i odzieżą. Również dla fanów szeroko pojętej muzyki popularnej znajdzie się coś w Gdyni. Mowa tutaj o Open’er Festival. To jeden z największych corocznie organizowanych festiwali w Europie.

Najszczęśliwsze miasto w Polsce

Gdynia to jedno z najszczęśliwszych miast w Polsce. Potwierdza to fakt, iż miasto kilka razy z rzędu zajmowało pierwsze miejsce w rankingu najlepszych polskich miast do zamieszkania. Taki raport przygotowuje co roku Rada Monitoringu Społecznego. Jeśli chcesz w jakiś sposób połączyć się z sympatyczną Gdynią to zapraszamy do zarejestrowania swojej firmy na naszym adresie poprzez Wirtualne Biuro.