Jak wybrać wirtualne biuro? Na co konieczne zwrócić uwagę?
16218
post-template-default,single,single-post,postid-16218,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-16371

Jak wybrać wirtualne biuro?

Jak wybrać wirtualne biuro?

Usługa wirtualnego biura to przede wszystkim adres, pod którym można zarejestrować swoją firmę. Jest to dosyć istotna kwestia szczególnie dlatego, że adres ten pojawi się na wizytówkach czy stronie internetowej. Jak wybrać wirtualne biuro, na jakie elementy zwrócić szczególną uwagę? Podpowiadamy!

Prestiżowy adres, co to znaczy?

Zazwyczaj myśląc o prestiżowym adresie na myśli mamy nowoczesny budynek w biznesowej okolicy. Adres powinien być rozpoznawalny, kojarzyć się z nowoczesnym, ale przy tym klasycznym miejscem biznesowym. Klient, który zobaczy taki adres na wizytówce czy stronie internetowej od razu powinien skojarzyć prestiżowy adres.

Ważne jest, aby adres był dogodny również dla właściciela firmy. Warto zastanowić się czy do biura łatwo dojechać samochodem, autobusem czy tramwajem. Ważna jest również komunikacja między biurem, a lotniskiem czy dworcem kolejowym, aby ułatwić spotkania z klientami dojeżdżającymi z innego miasta czy państwa. Jeśli w pobliżu znajdują się urzędy, kawiarnie, restauracje czy banki to również plus dla wirtualnego biura – odwiedziny w biurze można połączyć z planowanymi posiłkami, zakupami czy załatwianiem urzędowych spraw.

Kiedy można odebrać listy w wirtualnym biurze?

Dobrze, aby godziny pracy wirtualnego biura wykraczały poza standardowe godziny pracy 8-16. Dłuższe godziny mogą ułatwić kontakt z biurem chociażby po odbiór korespondencji. Równie ważna jest kwestia umówionych spotkań w biurze – bez konieczności czekania przed drzwiami na jego otwarcie.

Co dostanę w pakiecie?

Dobrej klasy wirtualne biuro można poznać po zakresie usług. Do jednego z najważniejszych punktów należy wynajem sali konferencyjnej, która daje możliwość spotkania się z klientem w komfortowych warunkach i omówieniu ważnych kwestii przy filiżance kawy. Do zakresu usług można zaliczyć również odbieranie korespondencji i wysyłanie skanów na pocztę elektroniczną – jest to bardzo duże udogodnienie dla właściciela, który nie musi specjalnie przyjechać po jeden ważny dla niego list.

Jak wybrać wirtualne biuro?

Najlepiej, aby była długoterminowa – oznacza to mniej zmartwień dla właściciela firmy. Jest to gwarancja, że zarejestrowane pod tym adresem firmy nie będą wkrótce musiały zmieniać lokalizacji.

Jeśli szukasz wirtualnego biura, które spełnia te cztery najważniejsze elementy to zajrzyj do naszej oferty! Nasze wirtualne biuro mieści się w prestiżowej okolicy – Gdyni Orłowie. Możliwy jest również wynajem sali konferencyjnej z przepięknym widokiem na morze, a zakres naszych usług wykonywany jest przez prawdziwych specjalistów.