Trójmiasto - tanie lokale. Czy warto takich szukać? A może wirtualne biuro wystarczy?
16312
post-template-default,single,single-post,postid-16312,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-16371

Dbaj o finanse w obliczu koronawirusa – przenieś się do wirtualnego biura

Dbaj o finanse w obliczu koronawirusa – przenieś się do wirtualnego biura

Nie da się ukryć, że pandemia mocno wstrząsnęła światową gospodarką jak i sytuacją materialną pojedynczych przedsiębiorców. Dofinansowania rządowe, tarcze antykryzysowe to nadal za mała pomoc w porównaniu do strat, które ponoszą polskie firmy. Trzeba się mocno, dużo mocniej niż dotychczas skupić na redukcji zbędnych wydatków firmowych.

Trójmiasto – tanie lokale

Niestety, nawet tzw. tani lokal oznacza naprawdę wysokie koszty. Czasami przedsiębiorcom wydaje się, że jeśli wynajmą prestiżowy lokal – najlepiej jeszcze parterowy, żeby dobrze był widoczny z ulicy – to klient sam się znajdzie. Niestety tak to nie działa. Trzeba przede wszystkim zainwestować w jakość swoich produktów i usług oraz w reklamę. I tu zaczyna się problem. Brakuje na wynajem biura i opłaty. Jest dobre wyjście z tej sytuacji – zamiana najmu/zakupu biura na wirtualne biuro.

Ile kosztuje wirtualne biuro?

To minimum 1000 zł zaoszczędzone co miesiąc! Najtańsze pakiety wirtualnego biura kosztują ok. 80-100 zł. A czynsz za najem, opłaty za wywóz śmieci, energię, sprzątanie. Trójmiasto – tanie lokale? Da się! Pomyśl o wirtualnym biurze. Oszczędności pozwolą Ci żyć z większym spokojnem, w tak niespokojnych czasach.